Müşteri Hizmetleri;

05362056909

Bize Yazın;

info@adanapikapnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

50 Nc Nakliyat

Küçük nakliye şirketi olarak mini nakliye işleriniz için Adana 50 Nc nakliyat hizmeti veriyoruz. 50 Nc nakliye araçları yakıt sebebi ile ekonomik fiyatlara mal olur. Bu sebeple geçmişten günümüze en çok tercih edilen nakliye araçlarıdır. 

Bizde mini taşıma şirketi olarak 50 nc araçlarımız ile uygun fiyatlara taşımacılık hizmeti veriyoruz. Adana Pikap nakliye araçları küçük olduğu için şehir içi nakliye  alanında  birebir araçlarıdır. Özellikle Adana'nın Yüreğir bölgelerinde dar sokaklar çoktur. Bu alanlara büyük evden eve nakliyat kamyonları girmesi  mümkün değildir. 

Ayrıca Adana 50 Nc nakliye araçlarımız ile parça eşya taşımacılığı da yapıyoruz.  Adana Mersin 50 nc nakliye hizmetimiz de günlük olarak devam etmektedir.

50 Nc Nakliye ile Taşınan Yükler

Adana Pikap Nakliye
Adana pikap nakliye araçlarımız her türlü ev eşyası ve kuru yük taşımacılığı için açık ve kapalı kasa olarak hizmet vermektedir.Parça eşya taşımacılığında kullandığımız transit nakliye araçlarımız ile küçük nakliye işleri yapmak daha ucuza mal olur.Nu sebeple mini taşımacılık işleriniz için firmamızdan hizmet almanız yararınıza olacaktır.
Adana 50 Nc Nakliyat.
50 Nc nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ve diğer yüklerin taşımacılığını da yapıyoruz.
Adana Kamyonet Nakliye
Adana kamyonet nakliye ve kiralama hizmetlerimiz sayesinde küçük nakliye işlerinize anında cevap verecek alt yapıya sahibiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiedinmek için, Hemen Arayın! 05362056909