Müşteri Hizmetleri;

05362056909

Bize Yazın;

info@adanapikapnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Adana Asansör Kiralama

Kendi imkanlarınız ile eşya taşıma için Adana asansör kiralama hizmeti veriyoruz. Yüksek katlardan eşya indirmek ve ya çıkarmak hem zor iş hem de risklidir. Eşyalarınız sağa sola çarparak zarar görebilir. Bu durumda eşya taşıma asansörü kiralama hizmetimiz yardımınıza yetişir. 21 Katlı mobil asansörümüz ile dilediğiniz semt de hizmet akılı sağlayabiliriz. Asansörlü taşımacılık aracımız ve operatörümüz bu konuda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecektir.

Adana Asansör Kiralama

Kiralık Eşya asansörü hizmetimiz ile her semt için mobil ve modüler asansör kiralayabilirsiniz. Evden Eve Asansör kiralama için bize ulaşın.

Eşya Taşıma Asansörü Kiralama Fiyatları Adana

Eşya taşıma asansörü Adana Kiralık Asansör fiyatları Adana için 250 ₺ taban fiyat olarak başlar. Kat yükseldikçe ve eşya miktarı arttıkça fiyatlarda artar. Yapılacak işin ve ya taşınacak yükün cinsine göre fiyatlar iş başı ve ya saatlik olarak belirlenir. Ev taşıma asansörü kiralama hizmetinde fiyatlar eşya başı belirlenir. Diğer yükler için saatlik olarak belirlenir.

Adana Yük Asansörü Kiralama ve Fiyatları

Eşya taşıma ve yük asansörü aynı asansörlerdir. Ancak Asansör kiralama genelde inşaat firmaları tarafından kullanılır. Bu durumda Adana Asansör Kiralama fiyatları saatlik olarak belirlenir. İnşaat malzemelerinde asansörler sürekli kat değiştirdiği için süre bitimi beilinmez. Bu sebeple yük asansörü kiralama fiyatları saatlik ortalama 150-200₺ arası anlaşmaya göre değişir.

Adana Mobil Asansör Kiralama İle Neler Taşınır ?

Çeşitli dallarda görev yapan Adana kiralık asansörler hemen her sekörde kullanılmaya başlandı. Yüksek katlara yük ve ya eşya taşımak isteyen her firma mobil asansör kiralama hizmeti almakta. Adana Mobil asansör kiralama ile taşınan yükler ;

Mobilya Malzemeleri

İnşaat Malzemeleri

Molozlar

Fayanslar

Parkeler

Pimapenler

Camlar

Demir Şebekeler

Gibi pek çok malzemenin yukarı ve ya aşağı taşınmasında asansör kiralama hizmeti alabilirsiniz. Adana asansör taşıma sektöründe lider firmalardan Mini Nakliyat asansör kullanımında en tecrübeli firmalardandır. Asansör kullanan operatörlerimiz bu iş için özel eğitilmiş kişilerdir. Adana Asansör kiralama için fiyat teklifi al formumuz dan bize ulaşabilirsiniz.


Adana Modüler Asansör Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır ?

Modüler asansör kiralamak için ilgili ilde evden eve nakliyat ve taşımacılık firmaları ile görüşmeniz gerekir. Modüler asansör kiralamak için firmalar dan randevu alarak iş detayını anlatmanız halimde size yardımcı olacaklardır. Şahin Ekspres ofisimizi ziyaret ederseniz modüler asansör kiralama ile ilgili tüm detayları sizinle paylaşabiliriz.


Sıkça Sorulan Sorular

Adana Asansör Kiralama Fiyatları Ne Kadar ?

Adana asansör kiralama fiyatları ev eşyası için 300₺ diğer yükler için saatlik 150 ₺ den başlar.


Asansör Kiralamada Elemana İhtiyaç Varmı ?

Eğer sizin kendi elemanlarınız var ise bizden eleman almanıza gerek yok. Ancak bizde çalışan elemanlar tecrübeli olduğu için tavsiye ederiz.


Bir Kaç Parça Eşya İçin Asansör Kiralanırmı ?

Evet isterseniz 1 parça için bile asansör kiraya verebiliriz.


Operatör Taşıma İşine Yardımcı Olacakmı ?

Operatörler sadece asansörü kullanmakla yükümlüdür. Taşıma işinize karışmaz . Ancak ücretini öderseniz taşıma işine yardımcı olacaktır. Aşağıdan sepete yükleme gibi mesela.


Mobil Asansör İle Neler Taşınır ?

İnşaat malzemeleri,ev eşyaları,mobilyalar,pimapen pencere,parke aklınıza gelcek her şey taşınır. Asansörün taşıma kapasitesi 300kg bunu aşmayan her yük taşınır.


Evden Eve Asansör Kiralama Hizmetini Kim Verir ?

Evden eve nakliyat firmalarından mobil asansör kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Adana Pikap Nakliye
Adana pikap nakliye araçlarımız her türlü ev eşyası ve kuru yük taşımacılığı için açık ve kapalı kasa olarak hizmet vermektedir.Parça eşya taşımacılığında kullandığımız transit nakliye araçlarımız ile küçük nakliye işleri yapmak daha ucuza mal olur.Nu sebeple mini taşımacılık işleriniz için firmamızdan hizmet almanız yararınıza olacaktır.
Adana 50 Nc Nakliyat.
50 Nc nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ve diğer yüklerin taşımacılığını da yapıyoruz.
Adana Kamyonet Nakliye
Adana kamyonet nakliye ve kiralama hizmetlerimiz sayesinde küçük nakliye işlerinize anında cevap verecek alt yapıya sahibiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiedinmek için, Hemen Arayın! 05362056909