Müşteri Hizmetleri;

(0537) 4092406

Bize Yazın;

info@adanapikapnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ambalajlı Taşımacılık

Ambalajlı taşımacılık  ve paketleme nakliye hizmetinin en mühim parçalarından birisidir. Taşınması ihtiyaç duyulan mamüllerin kırılmalara ve hasarlara karşı korunması, ürünlere zarar gelmemesi için doğru malzemelerle paketleme ve ambalajlama yapılması gerekmektedir.

Merkez taşıma tarafınca mobilyaların de montesi bulundukları yerde yapıldıktan sonrasında baloncuklu naylon ile ambalajlanmaktadır. Ekibimiz eşyaları, mobilyaları ve ürünleri kırılma tehlikesine karşı hava kabarcıklı naylonlar, battaniyeler, koliler kullanarak muhafaza etmektedir. Koltuk, camekan, piyano şeklinde hacimli eşyalar havalı naylonla ambajlanırken, kundura, aksesuar, kitap şeklinde öteki minik eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur.

Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve kağıtla sarılıp hususi mukavva kutulara yerleştirilir. Kırılma tehlikesi olan mamüller firmamız mensupları tarafınca ayrı ayrı paketlenir. Paketlenen bu mamüller çarşaflar, ufak yastıklar ve ufak kağıtlarla desteklenir. Bu sayede kutu içinden kırılma tehlikesi olan mamüllerin sarsılmadan taşınması sağlanır ve sürtünme, kırılma riski ortadan kaldırılır. Kırılabilen kutular ekibimiz tarafınca ne olursa olsun işaretlenerek, mekana yerleştirme esnasında da bu kutular hususi olarak göç eder ve yerlerine yerleştirilir.

Döşek ve şilteler için hususi olarak hazırlanmış döşek kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon, kraft kağıdı, tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Ambalajlanan paketlerin taşınma süresinde zarar görmemesi için, paketler araçlara dikkatlice doldurularak sabitleştirilir.

Mini Nakliyat.
Adana mini nakliyat şirketi olarak küçük pikap araçlarımız ile ufak çaplı nakliye işlerinize uygun fiyatlara çözüm üretiyoruz.
50 Nc Nakliyat.
50 Nc nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ve diğer yüklerin taşımacılığını da yapıyoruz.
Kamyonet Nakliye.
Adana kamyonet nakliye ve kiralama hizmetlerimiz sayesinde küçük nakliye işlerinize anında cevap verecek alt yapıya sahibiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiedinmek için, Hemen Arayın! 0537 409 24 06