Müşteri Hizmetleri;

05362056909

Bize Yazın;

info@adanapikapnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ambalajlı Taşımacılık

Ambalajlı taşımacılık  ve paketleme nakliye hizmetinin en mühim parçalarından birisidir. Taşınması ihtiyaç duyulan mamüllerin kırılmalara ve hasarlara karşı korunması, ürünlere zarar gelmemesi için doğru malzemelerle paketleme ve ambalajlama yapılması gerekmektedir.

Adana evden eve nakliyat esnasında  mobilyaların de montesi bulundukları yerde yapıldıktan sonrasında baloncuklu naylon ile ambalajlanmaktadır. Ekibimiz eşyaları, mobilyaları ve ürünleri kırılma tehlikesine karşı hava kabarcıklı naylonlar, battaniyeler, koliler kullanarak muhafaza etmektedir. Koltuk, camekan, piyano şeklinde hacimli eşyalar havalı naylonla ambajlanırken, kundura, aksesuar, kitap şeklinde öteki minik eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur.

Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve kağıtla sarılıp hususi mukavva kutulara yerleştirilir. Kırılma tehlikesi olan mamüller firmamız mensupları tarafınca ayrı ayrı paketlenir. Paketlenen bu mamüller çarşaflar, ufak yastıklar ve ufak kağıtlarla desteklenir. Bu sayede kutu içinden kırılma tehlikesi olan mamüllerin sarsılmadan taşınması sağlanır ve sürtünme, kırılma riski ortadan kaldırılır. Kırılabilen kutular ekibimiz tarafınca ne olursa olsun işaretlenerek, mekana yerleştirme esnasında da bu kutular hususi olarak göç eder ve yerlerine yerleştirilir.

Döşek ve şilteler için hususi olarak hazırlanmış döşek kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon, kraft kağıdı, tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Ambalajlanan paketlerin taşınma süresinde zarar görmemesi için, paketler araçlara dikkatlice doldurularak sabitleştirilir.

Adana Pikap Nakliye
Adana pikap nakliye araçlarımız her türlü ev eşyası ve kuru yük taşımacılığı için açık ve kapalı kasa olarak hizmet vermektedir.Parça eşya taşımacılığında kullandığımız transit nakliye araçlarımız ile küçük nakliye işleri yapmak daha ucuza mal olur.Nu sebeple mini taşımacılık işleriniz için firmamızdan hizmet almanız yararınıza olacaktır.
Adana 50 Nc Nakliyat.
50 Nc nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ve diğer yüklerin taşımacılığını da yapıyoruz.
Adana Kamyonet Nakliye
Adana kamyonet nakliye ve kiralama hizmetlerimiz sayesinde küçük nakliye işlerinize anında cevap verecek alt yapıya sahibiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiedinmek için, Hemen Arayın! 05362056909