Müşteri Hizmetleri;

(0537) 4092406

Bize Yazın;

info@adanapikapnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Asansörlü Nakliyat

Ev taşımacılığında  yüksek katlardan eşya indirmek hem zor hemde risklidir. Asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınızı hem hızlı hemde zarar görmeden taşıyoruz.

2. Kat ve üzeri evden eve nakliye hizmetlerimizin tamamı asansörlü taşımacılık kapsamında yapılmaktadır. Firmamız Adana asansörlü taşıma şirketleri içinde ne tecrübeli firmalar arasında yerini çoktan almıştır. 21, Kata kadar erişebilen modüler eşya taşıma asansörü fiyatlarımız da  ucuzdur. 

Ucuz nakliye fiyatları elde etmenin kolay yollarından biride  asansörlü pikap nakliyat hizmetidir. Pikaplar yakıtları az olduğundan ekonomik taşımacılık kapsamına girer. Asansör ile eleman sayısı azaltılarak evden eve nakliyat fiyatlarında büyük avantaj elde edilir. 

Profesyonel Adana pikap nakliye şirketimiz  ile komple ev taşımacılığı da yapılır. Dar sokaklarda kamyonların girmediği yerlerde pikap taşımacılık tam biçilmiş kaftandır. 

Mini Nakliyat.
Adana mini nakliyat şirketi olarak küçük pikap araçlarımız ile ufak çaplı nakliye işlerinize uygun fiyatlara çözüm üretiyoruz.
50 Nc Nakliyat.
50 Nc nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ve diğer yüklerin taşımacılığını da yapıyoruz.
Kamyonet Nakliye.
Adana kamyonet nakliye ve kiralama hizmetlerimiz sayesinde küçük nakliye işlerinize anında cevap verecek alt yapıya sahibiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiedinmek için, Hemen Arayın! 0537 409 24 06