Müşteri Hizmetleri;

05362056909

Bize Yazın;

info@adanapikapnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Asansörlü Nakliyat

Ev taşımacılığında  yüksek katlardan eşya indirmek hem zor hemde risklidir. Asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınızı hem hızlı hemde zarar görmeden taşıyoruz. Ayrıca Asansör Kiralama için de Baraj Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

2. Kat ve üzeri evden eve nakliye hizmetlerimizin tamamı asansörlü taşımacılık kapsamında yapılmaktadır. Firmamız Adana asansörlü taşıma şirketleri içinde ne tecrübeli firmalar arasında yerini çoktan almıştır. 21, Kata kadar erişebilen modüler eşya taşıma asansörü fiyatlarımız da  ucuzdur. 

Ucuz nakliye fiyatları elde etmenin kolay yollarından biride  asansörlü pikap nakliyat hizmetidir. Pikaplar yakıtları az olduğundan ekonomik taşımacılık kapsamına girer. Asansör ile eleman sayısı azaltılarak evden eve nakliyat fiyatlarında büyük avantaj elde edilir. 

Profesyonel Adana pikap nakliye şirketimiz  ile komple ev taşımacılığı da yapılır. Dar sokaklarda kamyonların girmediği yerlerde pikap taşımacılık tam biçilmiş kaftandır. 

Adana Pikap Nakliye
Adana pikap nakliye araçlarımız her türlü ev eşyası ve kuru yük taşımacılığı için açık ve kapalı kasa olarak hizmet vermektedir.Parça eşya taşımacılığında kullandığımız transit nakliye araçlarımız ile küçük nakliye işleri yapmak daha ucuza mal olur.Nu sebeple mini taşımacılık işleriniz için firmamızdan hizmet almanız yararınıza olacaktır.
Adana 50 Nc Nakliyat.
50 Nc nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ve diğer yüklerin taşımacılığını da yapıyoruz.
Adana Kamyonet Nakliye
Adana kamyonet nakliye ve kiralama hizmetlerimiz sayesinde küçük nakliye işlerinize anında cevap verecek alt yapıya sahibiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiedinmek için, Hemen Arayın! 05362056909