Müşteri Hizmetleri;

(0537) 4092406

Bize Yazın;

info@adanapikapnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Mobilya Montaj

Mini Nakliyat olarak Adana da  Mobilya montaj kurulumu ve aynı zamanda nakliye işlerini aynı anda yapıyoruz.  Mobilya montaj elemanlarımızın hepsi alanında uzman kişilerden oluşur. Hemen heme her marka mobilyaların montajlarını yapıyoruz.

İstikbal,Bellona ve inegöl  gibi ünlü markaların da montajları için firmamızdan destek alabilirsiniz. Adana mobilya montaj fiyatları kurulun ünite ve ya takıma göre değişkenlik gösterir. 

Adana mobilya montaj ustaları olarak profeyonel şekilde duvar montajı da dahil kurulum yapıyoruz.  Deneyimli Mobilya  kurulum ekibimiz en kısa zaman zarfında eksiksiz olarak montaj işleminizi tamamlar. 

Yatak Odası Montajı 

Adana mobilya kurulumu ve ya montajı hizmetimizde Yatak odası takımı ister sıfır ister ikinci el olsun yapılır. Bir yerden bir yere nakliyesi ve ya bir odadan diğer bir odaya taşınma ve montajı için bizden yardım alabilirsiniz. 

Salon ve Yemek Odası Montajı 

Salon ve yemek odalarında  bulunan koltuklar,konsol,vitrin,yemek masası ve vitrin tarzı eşyaların montajı da usta eller tarafından yapılır ve ya yer değişim nakliye işi de yapılır. 

Genç Odası Montajı

Mini Nakliyat.
Adana mini nakliyat şirketi olarak küçük pikap araçlarımız ile ufak çaplı nakliye işlerinize uygun fiyatlara çözüm üretiyoruz.
50 Nc Nakliyat.
50 Nc nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ve diğer yüklerin taşımacılığını da yapıyoruz.
Kamyonet Nakliye.
Adana kamyonet nakliye ve kiralama hizmetlerimiz sayesinde küçük nakliye işlerinize anında cevap verecek alt yapıya sahibiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiedinmek için, Hemen Arayın! 0537 409 24 06