Müşteri Hizmetleri;

(0537) 4092406

Bize Yazın;

info@adanapikapnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ofis Taşıma

Adana’da büro ve ofis taşımacılığı mevzusundaki deneyimlerimiz yardımıyla sizlere en emin ve eksizsiz hizmetler sunmanın ve sunuyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Firma olarak iş yerinizdeki eşyalarınızı büyük bir titizlikle taşımak ve mevzu ile alakalı devamlı güveninizi kazanmak ilk gayemizdir.

Adana pikap nakliye ile ofis taşıma hizmeti veriyoruz. Çarşı merkezde büyük kamyonlar giremeyeceği için talep formundan kamyonet ve ya pikap kiralama isteğimde bulunabilirsiniz. 

Eşyaların taşınması öncesinde ekspertizimiz ziyaretinize gelmiş olarak ön tespitleri gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın en emin halde taşınması için lüzumlu notları alarak ekibimizin hangi eşyalara öncelik vereceğini bildirir. Eşyalar gruplandırılır ve hususi olarak paketlenerek numaralandırılır.

Büyük eşyalar (dolap, masa vb.) yük asansörü yardımıyla en müsait halde eski büronuzdan tahliye edilecek ve yeni büronuza nakliyat esnasında da aynı muamele ile yerleşimleri gerçekleştirilecektir.

Evden eve nakliyat sırasında gerçekleşebilecek herhangi bir zarara karşı sigorta yapılması kaçınılmazdır. Sigorta ile garanti dibine alınan eşyalarınızı sağ salim ve tam zamanında taşıyarak görevimizi en iyi halde tamamlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Yüreğir ofis taşımacılığı

Seyhan Ofis Taşımacılığı

Çukurova Ofis Taşımacılığı

Sarıçam Ofis Taşımacılığı

İmamoğlu ofis taşıma

Aladağ ofis taşıma

Kozan ofis taşıma

Tufanbeyli ofis taşıma

Ceyhan ofis taşımaMini Nakliyat.
Adana mini nakliyat şirketi olarak küçük pikap araçlarımız ile ufak çaplı nakliye işlerinize uygun fiyatlara çözüm üretiyoruz.
50 Nc Nakliyat.
50 Nc nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ve diğer yüklerin taşımacılığını da yapıyoruz.
Kamyonet Nakliye.
Adana kamyonet nakliye ve kiralama hizmetlerimiz sayesinde küçük nakliye işlerinize anında cevap verecek alt yapıya sahibiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiedinmek için, Hemen Arayın! 0537 409 24 06