Müşteri Hizmetleri;

(0537) 4092406

Bize Yazın;

info@adanapikapnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Şehir İçi Nakliye

Firmamız, Anadolu genelinde gerçekleştirdiği nakliyecilik hizmetlerinde öncelik olarak Adana ve ilçelerine nakliye hizmeti sunmaktadır. Adana’da kent içi nakliye hizmetlerinde aranan şirket özelliği bir rastlantı değil, yılların getirmiş olduğu deneyim ve edinilen çevrenin bir ürünüdür. Adana pikap nakliyat firmamız şehir içinde tüm mahallelerde hizmet vermektedir.

İşini iyi icra eden daima kazanandır. Bundan dolayı eşyalarınızın şehiriçi taşıma için ustalaşmış hizmetler ile taşınmasını sağlıyoruz.

Nakliyat öncesi eşyaların tahliye edileceği evde ve etrafında parasız ve lüzumlu ekspertiz hizmetini gerçekleştirecek olan uzmanlarımız, eşyaların en güvenilir biçimde taşınması için bütün aşamaları büyük bir titizlikle takip edecektir. Şayet eşyalarınız ikinci ya da daha üst katlarda ise asansörlü nakliyat hizmetinin en güvenilir yapılacağı yeri belirler ve daha sonra yüklenecek eşya sıralamasına gore lüzumlu düzenlemelerin iyi mi yapılacağını inceler.

Daha sonra gelen ustalaşmış Adana mini nakliyat ekibimiz eşyaları fotoğraflayarak güvenilir paketleme işlemine geçecektir. Paketleme işlemi sırasında de-montajı yapılacak eşyalar da sökülerek yeni evinizde yeniden montajı yapılmaktadır.

Emin nakliyat işlemi yeni evinize gerçekleşirken ikinci bir emniyet önlemi olarak sigorta hizmeti de gerçekleştirilecektir. Eşyalarınızı kendi eşyamız şeklinde sahiplenecek ve sizin için lüzumlu bütün önlemleri alarak eşyanızı evinizde dilediğiniz yere yerleştireceğiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti esas hedefimizdir. Bundan dolayı bizi tercih ettiğinizde eşyalarınızı güvenilir ellere emanet etmenizin ferahlığını yaşayın. Bizimle derhal iletişime geçmek için lütfen arayın.

Mini Nakliyat.
Adana mini nakliyat şirketi olarak küçük pikap araçlarımız ile ufak çaplı nakliye işlerinize uygun fiyatlara çözüm üretiyoruz.
50 Nc Nakliyat.
50 Nc nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ve diğer yüklerin taşımacılığını da yapıyoruz.
Kamyonet Nakliye.
Adana kamyonet nakliye ve kiralama hizmetlerimiz sayesinde küçük nakliye işlerinize anında cevap verecek alt yapıya sahibiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiedinmek için, Hemen Arayın! 0537 409 24 06