Müşteri Hizmetleri;

05362056909

Bize Yazın;

info@adanapikapnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası pikap ve kamyonet nakliye ile parça eşya taşıma ve küçük nakliye işlerini yapıyoruz. Adana pikap nakliyat şirketimiz özellikle yaz aylarında  memur taşımacılığında  önemli rol almaktadır. 

Memur kesim sürekli atama olduğundan genelde eşyaları az ve kamyonet pikap tarzı araçlarla taşınabilir durumdadır. Araçlarımız 2+1 ve 1+1 eşyaları rahatlıkla alabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Adana'dan Türkiye'nin tüm illerine pikap ve kamyonetlerimiz ile şehirler arası ev taşımacılığı hizmetimiz vardır. Ev taşıma işlemlerinin tamamı garantili,sigortalı ve ambalajlı olarak yapılır. Araçlarımız kapalı çelik kasa araçlardan  oluşur. 


Adana Pikap Nakliye
Adana pikap nakliye araçlarımız her türlü ev eşyası ve kuru yük taşımacılığı için açık ve kapalı kasa olarak hizmet vermektedir.Parça eşya taşımacılığında kullandığımız transit nakliye araçlarımız ile küçük nakliye işleri yapmak daha ucuza mal olur.Nu sebeple mini taşımacılık işleriniz için firmamızdan hizmet almanız yararınıza olacaktır.
Adana 50 Nc Nakliyat.
50 Nc nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ve diğer yüklerin taşımacılığını da yapıyoruz.
Adana Kamyonet Nakliye
Adana kamyonet nakliye ve kiralama hizmetlerimiz sayesinde küçük nakliye işlerinize anında cevap verecek alt yapıya sahibiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiedinmek için, Hemen Arayın! 05362056909

Adana Şehir İçi Nakliye
Pikap Nakliye
Kamyonet Nakliye